[Rozmiar: 2892 bajtów]Tekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywnyTekst alternatywny[Rozmiar: 1780 bajtów]
[Rozmiar: 467 bajtów]
Nawigacja
Portal
  Strona Główna
  Galeria
  Prezydium
  Zarządy Wojewódzkie
  Klauzula informacyjna
  Statut
  Kontakt
  Sprawy pracownicze

[Rozmiar: 331 bajtów]
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
[Rozmiar: 331 bajtów]
Partnerzy
Lubelski Zarząd Wojewódzki

Forum Związków Zawodowych

Forum Korpusu Służby Cywilnej

Niezależny Portal Członków Korpusu Służby Cywilnej

[Rozmiar: 331 bajtów]
Security System 1.7 Š 2006 by BS-Fusion Deutschland
CTracker - cback.de


NASZE SŁOWA SĄ DONOŚNENasze słowa są donośne. Największy portal ekonomiczny w Polsce cytuje wyliczenia Związku Zawodowego Pracowników Policji. To dowód na to, że nawet w obliczu kryzysu wywołanego przez Covid-19 warto informować i walczyć o pracowników Policji. Władza musi czuć, że patrzymy im na ręce.
Informujemy, że w najbliższym czasie nasza akcja informacyjna będzie rozszerzana. Wszystkie dane skierowane do rządu przesłaliśmy również do Polskiej Agencji Prasowej. Oto pierwsze efekty.

Zachęcamy do lektury artykułu:

https://www.money.pl/gospodarka/kadrowe-w-urzedach-juz-przegladaja-teczki.


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 23 2020 17:23:12
LIST OTWARY DO CZŁONKÓW ZWIĄZKU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW POLICJI[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 20 2020 21:50:33
XX-LECIE ZWIĄZKU ZAWODOWEGO PRACOWNIKÓW POLICJI[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 16 2020 21:56:34
APEL ZZPP W SPRAWIE OCHRONY MIEJSC PRACY PRACOWNIKÓW POLICJI

W sytuacji konieczności zastosowania rozwiązań opisanych w art. 15zzzzzo ustawy „o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2” przyjętej przez Sejm w dniu 9 kwietnia br. umożliwiającej zwalnianie pracowników administracji publicznej lub obniżanie im wynagrodzenia, apelujemy, by Pan Premier i wszyscy rządzący Naszym Państwem solidarnie i sprawiedliwie rozłożyli ten ciężar na barki wszystkich pracowników i beneficjentów sfery budżetowej.

Ograniczając tylko w jednym miesiącu wypłatę wynagrodzenia w całej sferze budżetowej, w tym osób zajmujących kierownicze stanowiska w państwie, posłów i senatorów, do wysokości średniego wynagrodzenia w gospodarce narodowej, uzyskane zostałyby miesięczne oszczędności w wysokości kilkunastu miliardów złotych bez konieczności likwidacji stanowisk i zwalniania pracowników.

Powyższe znajduje potwierdzenie również w danych prezentowanych przez Szefa Służby Cywilnej za 2019 rok i ustawie budżetowej na rok 2020, według których:
- zmniejszając liczbę etatów w służbie cywilnej o 5% uzyskać można miesięczne oszczędności nie wyższe niż 40 mln zł,
- zmniejszając liczbę etatów w służbie cywilnej o 10% uzyskać można miesięczne oszczędności nie wyższe niż 80 mln zł,
- ograniczając wypłatę wynagrodzenia członkom służby cywilnej do wysokości średniego wynagrodzenia w gospodarce narodowej uzyskać można miesięczne oszczędności w wysokości znacząco przekraczającej 200 mln zł.

Nasze pismo do Premiera Morawieckiego, które rozesłaliśmy również do Prezydenta RP, Pani Marszałek Sejmu RP, Marszałka Senatu, Szefa Kancelarii Rady Ministrów, Szefa Służby Cywilnej, Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendanta Głównego Policji - do zapoznania TUTAJ.

WZYWAMY pozostałe organizacje związkowe reprezentujące pracowników Policji do solidarnego apelu w powyższej sprawie. Zachęcamy do cytowania sugestii Związku Zawodowego Pracowników Policji adresowanej do rządzących, które opisaliśmy w niniejszym komunikacie. W tej trudnej chwili wykażmy się solidarnością i mówmy jednym głosem. Niech dowie się o tym każdy, kto może mieć jakikolwiek wpływ na podjęcie decyzji chroniących nasze miejsca pracy. Informujcie o tej inicjatywie parlamentarzystów z Waszych okręgów wyborczych, dziennikarzy, którym nie są obce sprawy społeczne.

Nasz wspólny głos będzie donośniejszy i szybciej trafi do adresatów![Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 15 2020 20:17:00
Z OSTATNIM POŻEGNANIEM
"Nie umiera ten, który trwa w pamięci żywych" ks. Jan Twardowski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej wieloletniej Koleżanki Genowefy Wrzesinskiej Fojud, którą wspominać będziemy jako założycielkę WZZ NSZPP w Poznaniu. Zawsze pomocną, dla której nie był obojętny los pracowników Policji.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Członkowie Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Zawodowego Pracowników Policji w Poznaniu oraz wszyscy członkowie związku.

Komisja Krajowa Związku Zawodowego Pracowników Policji przyłącza się do kondolencji dając tym samym wyraz poszanowania tej wieloletniej działaczki związkowej, o której zawsze mówiło się, że nikt z pracowników Policji nie posiadał dłuższej pracy zawodowej oraz społecznej, związkowej na rzecz środowiska pracowniczego w Policji.

"...Tobie, Geniu zawdzięczam mój związkowy szlif. Dziękuję. Świeć Panie nad Twoją duszą..." - tymi słowami pożegnała koleżankę Genowefę Przewodnicza Wielkopolskiego Zarządu Wojewódzkiego Związku Zawodowego Pracowników Policji w Poznaniu Lucyna Jaworska Wojtas.
[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 14 2020 23:21:43
ŻYCZENIA WIELKANOCNE[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 10 2020 12:40:32
ŻYCZENIA WIELKANOCNE[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 09 2020 20:17:34
CZARNO NA BIAŁYM
Dotarła do nas pisemna odpowiedź na pismo Przewodniczącej Komisji Krajowej Związku Zawodowego Pracowników Policji w sprawie terminu wypłaty podwyżek wynagrodzeń pracowników Policji. Tak więc to już jutro 🙂

[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 08 2020 22:35:47
ROŚNIEMY W SIŁĘ C.D.

Serdecznie witamy w szeregach Związku Zawodowego Pracowników Policji: Lubuski Zarząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim. Tym bardziej cieszy ten fakt, iż przyłączenie to nie jest efektem agitacji naszej organizacji związkowej, lecz decyzji oddolnych, lubuskich struktur.

Przyjęcie w nasze szeregi kolejnej organizacji wojewódzkiej potwierdza, że działania Związku Zawodowego Pracowników Policji są efektywne i dobrze oceniane przez środowisko pracownicze.
[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 07 2020 00:11:52
SPRAWOZDANIE SZEFA SŁUŻBY CYWILNEJ ZA 2019 R.


W dniu 31 marca 2020 roku Szef Służby Cywilnej Dobrosław DOWIAT-URBAŃSKI przekazał Prezesowi Rady Ministrów Mateuszowi MORAWIECKIEMU „Sprawozdanie o stanie służby cywilnej i o realizacji zadań tej służby w 2019 roku”.

Oprócz najnowszych danych i trendów Szef Służby Cywilnej przedstawił również stan realizacji zadań, które określił w ubiegłym roku na lata 2019-2021.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią sprawozdania wraz z załącznikami, które dostępne są TUTAJ.


Źródło: www.dsc.kprm.gov.pl


[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory kwiecień 02 2020 19:40:49
ZASADY WZROSTU WYNAGRODZEŃ PRACOWNIKÓW POLICJI OD 1 STYCZNIA 2020 ROKU

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami TUTAJ zamieszczamy pismo wraz z zatwierdzonymi przez Pierwszego Zastępcę Komendanta Głównego Policji "Zasadami wzrostu wynagrodzeń pracowników Policji od dnia 1 stycznia 2020 roku".[Rozmiar: 417 bajtów]
marjory marzec 31 2020 20:01:37
Strona 5 z 58 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Reklama: Web Design Kacper Włodarczyk Kliknij Tutaj || CMS: PHP-Fusion & Extreme-Fusion || Design & Code: Kacper Włodarczyk